Infinitive: begin I, break I, buy I, come I, lose I, mean I, have I, put I, cut I, hear I, lend I, feel I, find I, Past Simple: began PS, broke PS, bought PS, came PS, lost PS, meant PS, had PS, put PS, cut PS, heard PS, lent PS, felt PS, found PS, Past Participle: begun PP, broken PP, bought PP, come PP, lost PP, meant PP, had PP, put PP, cut PP, heard PP, lent PP, felt PP, found PP,
0%
Irregular Verbs 3 forms
Compartir
Compartir
Compartir
per en/la
Mgutgar357
ESO
Inglés
ESL
Irregular Verbs
Editar continguts
Imprimir
Incrustar
Més
Assignacions
Tauler de classificació
Mostrar-ne més
Mostrar-ne menys
Aquesta taula de classificació és privada actualment. Fés clic a
Compartir
per fer-la públic.
El propietari del recurs ha inhabilitat aquesta taula de classificació.
Aquesta taula de classificació està inhabilitada perquè que les teves opcions són diferents a les del propietari del recurs.
Reverteix les opcions
Endreç del grup
és una plantilla de final obert. No genera puntuacions per a una taula de classificació.
Cal iniciar la sessió
Estil visual
Tipus de lletra
Subscripció obligatòria
Opcions
Canvia de fonament
Mostrar-ho tot
Apareixeran més formats a mesura que jugueu a l'activitat.
Resultats oberts
Copiar enllaç
Codi QR
Suprimir
Restaurar desada automàtica:
?