Base Form - v1: be, eat, drink, see, write, speak, take, know, go, do, fly, forget, forgive, V2 - past simple: was/were, ate, drank, saw, wrote, spoke, took, knew, went, did, flew, forgot, forgave, V3 - past participle: been, forgiven, forgotten, done, gone, written, flown, known, taken, spoken, seen, drunk, eaten,
0%
Irregular Verbs
Compartir
Compartir
Compartir
per en/la
Yifatyamin1
Editar continguts
Imprimir
Incrustar
Més
Assignacions
Tauler de classificació
Mostrar-ne més
Mostrar-ne menys
Aquesta taula de classificació és privada actualment. Fés clic a
Compartir
per fer-la públic.
El propietari del recurs ha inhabilitat aquesta taula de classificació.
Aquesta taula de classificació està inhabilitada perquè que les teves opcions són diferents a les del propietari del recurs.
Reverteix les opcions
Endreç del grup
és una plantilla de final obert. No genera puntuacions per a una taula de classificació.
Cal iniciar la sessió
Estil visual
Tipus de lletra
Subscripció obligatòria
Opcions
Canvia de fonament
Mostrar-ho tot
Apareixeran més formats a mesura que jugueu a l'activitat.
Resultats oberts
Copiar enllaç
Codi QR
Suprimir
Restaurar desada automàtica:
?