Infinitive: be, go, eat, drink, fall, do, write, speak, give, take, ride, Past simple: was/were, went, ate, drank, fell, did, wrote, spoke, gave, took, rode, Past Participle: been, gone, eaten, drunk, fallen, done, written, spoken, given, taken, ridden,
0%
Irregular verb forms
Compartir
Compartir
Compartir
per en/la
Zhtdimitrova
Editar continguts
Imprimir
Incrustar
Més
Assignacions
Tauler de classificació
Mostrar-ne més
Mostrar-ne menys
Aquesta taula de classificació és privada actualment. Fés clic a
Compartir
per fer-la públic.
El propietari del recurs ha inhabilitat aquesta taula de classificació.
Aquesta taula de classificació està inhabilitada perquè que les teves opcions són diferents a les del propietari del recurs.
Reverteix les opcions
Endreç del grup
és una plantilla de final obert. No genera puntuacions per a una taula de classificació.
Cal iniciar la sessió
Estil visual
Tipus de lletra
Subscripció obligatòria
Opcions
Canvia de fonament
Mostrar-ho tot
Apareixeran més formats a mesura que jugueu a l'activitat.
Resultats oberts
Copiar enllaç
Codi QR
Suprimir
Restaurar desada automàtica:
?