Infinitive: take, eat, meet, wake, write, make, think, see, ride, say, V2: took, ate, met, woke, wrote, made, thought, saw, rode, said, V3: taken, eaten, met., woken, written, made., thought., seen, ridden, said., translation: брать, есть, встречать, просыпаться, писать, делать (что-то руками), думать, видеть, ездить (верхом), говорить,
0%
Irregular Verbs prt.2
Compartir
Compartir
Compartir
per en/la
Deka6622
Editar continguts
Imprimir
Incrustar
Més
Assignacions
Tauler de classificació
Mostrar-ne més
Mostrar-ne menys
Aquesta taula de classificació és privada actualment. Fés clic a
Compartir
per fer-la públic.
El propietari del recurs ha inhabilitat aquesta taula de classificació.
Aquesta taula de classificació està inhabilitada perquè que les teves opcions són diferents a les del propietari del recurs.
Reverteix les opcions
Endreç del grup
és una plantilla de final obert. No genera puntuacions per a una taula de classificació.
Cal iniciar la sessió
Estil visual
Tipus de lletra
Subscripció obligatòria
Opcions
Canvia de fonament
Mostrar-ho tot
Apareixeran més formats a mesura que jugueu a l'activitat.
Resultats oberts
Copiar enllaç
Codi QR
Suprimir
Restaurar desada automàtica:
?