Futuro Tense: Yo - é, Tú - ás, El/Ella/Usted - á, Nosotros - emos, Vosotros - éis , Ellos/Ellas/Ustedes - án, Coulda, Woulda, Shoulda: Yo - ía, Tú - ías, El/Ella/Usted - ía, Nosotros - íamos, Vosotros - íais, Ellos/Ellas/Ustedes - ían, Subjunctivo AR Root: Yo - e, Tú - es, El/Ella/Usted - e, Nosotros - emos, Vosotros - éis, Ellos/Ellas/Ustedes - en, Subjunctivo ER/IR Root: Yo - a, Tú - as, El/Ella/Usted - a, Nosotros - amos, Vosotros - áis, Ellos/Ellas/Ustedes - an,
0%
conjugation
Compartir
Compartir
Compartir
per en/la
Mcaldonetti
Editar continguts
Imprimir
Incrustar
Més
Assignacions
Tauler de classificació
Mostrar-ne més
Mostrar-ne menys
Aquesta taula de classificació és privada actualment. Fés clic a
Compartir
per fer-la públic.
El propietari del recurs ha inhabilitat aquesta taula de classificació.
Aquesta taula de classificació està inhabilitada perquè que les teves opcions són diferents a les del propietari del recurs.
Reverteix les opcions
Endreç del grup
és una plantilla de final obert. No genera puntuacions per a una taula de classificació.
Cal iniciar la sessió
Estil visual
Tipus de lletra
Subscripció obligatòria
Opcions
Canvia de fonament
Mostrar-ho tot
Apareixeran més formats a mesura que jugueu a l'activitat.
Resultats oberts
Copiar enllaç
Codi QR
Suprimir
Restaurar desada automàtica:
?