INFINITIVO: be, drink, give, get, draw, do, choose, fall, begin, go, blow, eat, drive, PAST: was/were, drank, gave, got, drew, did, chose, fell, began, went, blew, ate, drove, Past Participle: been, drunk, given, gotten, drawn, done, chosen, fallen, begun, gone, blown, eaten, driven,
0%
IRREGULAR VERBS TEST
Compartir
Compartir
Compartir
per en/la
Parvulosceicc
Editar continguts
Imprimir
Incrustar
Més
Assignacions
Tauler de classificació
Mostrar-ne més
Mostrar-ne menys
Aquesta taula de classificació és privada actualment. Fés clic a
Compartir
per fer-la públic.
El propietari del recurs ha inhabilitat aquesta taula de classificació.
Aquesta taula de classificació està inhabilitada perquè que les teves opcions són diferents a les del propietari del recurs.
Reverteix les opcions
Endreç del grup
és una plantilla de final obert. No genera puntuacions per a una taula de classificació.
Cal iniciar la sessió
Estil visual
Tipus de lletra
Subscripció obligatòria
Opcions
Canvia de fonament
Mostrar-ho tot
Apareixeran més formats a mesura que jugueu a l'activitat.
Resultats oberts
Copiar enllaç
Codi QR
Suprimir
Restaurar desada automàtica:
?