1) Скільки коштує печиво? a) 25 грн b) 30 грн c) 33 грн 2) Яка вага самокату? a) 13 кг b) 14 кг c) 15 кг 3) Яка вартість всієї покупки? a) 45 грн b) 530 грн c) 57 грн 4) Якою буде решта після покупки? a) 27 грн b) 73 грн c) 100 грн

Домашнє завдання. 2 клас.

Leaderboard

Visual style

Mga Option

I-switch ang template

I-restore ang gi-autosave: ?