To Be - Izan/egon., I am - Ni naiz/ nago., You are (one) - Zu zara/zaude., He is - Mutila da/dago., She is - Neska da/dago., It is - Animalia/ gauza da /dago., We are - Gu gara/gaude., You are(Plural) - Zuek zarete/zaudete., They are - Haiek dira/ daude., This is..... - Hau da....., That is....... - Hori da......, Hauek dira...... - These are......, Horko horiek dira.... - Those are......., I was - Ni nintzen/ nengoen, You were (one) - Zu zinen/ zeunden, He was - Mutila zen/zegoen, She was - Neska zen/ zegoen, It was - Animalia/gauza zen/ zegoen, We were - Gu ginen/ geunden, You were(plural) - Zuek zinaten/zeundeten, They were - Haiek ziren/zeuden.,

Výsledková tabule/Žebříček

Vizuální styl

Možnosti

Přepnout šablonu

Obnovit automatické uložení: ?