1) Скільки коштує печиво? a) 25 грн b) 30 грн c) 33 грн 2) Яка вага самокату? a) 13 кг b) 14 кг c) 15 кг 3) Яка вартість всієї покупки? a) 45 грн b) 530 грн c) 57 грн 4) Якою буде решта після покупки? a) 27 грн b) 73 грн c) 100 грн

Домашнє завдання. 2 клас.

Rangliste

Visuel stil

Indstillinger

Skift skabelon

Gendan automatisk gemt: ?