Iba - I/he/she/you (usted) was/were going, Ibas - you were going, Iban - they were going, Íbamos - we were going, Era - I/he/she/you (usted) was/were, Eras - you were, Éramos - we were, Eran - they were, Veía - I/he/she/you (usted) saw, Veías - you saw, Veían - They saw, Veíamos - we saw, -ar ending conjugation (regular) - (-aba,-abas,-aba,-ábamos,-abais,-aban), -er/-ir ending conjugation (regular) - (-ía,-ías,-ía,-íamos,-ías,-ían),
0%
Imperfecto
Jaga
Jaga
Jaga
looja
Orrbeharav1
Redigeeri sisu
Prindi
Manusta
Veel
Ülesandeid
Edetabel
Õpikaardid
on avatud mall. Sellega ei saa edetabeli punkte.
Sisselogimine on nõutud
Visuaalne stiil
Fondid
Vajalik tellimus
Valikud
Vaheta malli
Näita kõike
Tegevust mängides kuvatakse rohkem vorminguid.
Avatud tulemused
Kopeeri link
QR-kood
Kustuta
Kas taastada automaatselt salvestatud
?