1) Ile zawodników występuje w meczu piłki nożnej w jednej drużynie? a) 9 b) 12 c) 10 d) 11 2) Zaznacz które linie ograniczają pole gry w piłce nożnej? a) Linie boczne i końcowe b) Linie pola karnego i końcowe c) Linia środkowa d) Linia piątego metra oraz linia pola karnego 3) Ile wynosi czas gry w piłce nożnej? a) 2x40 minut b) 3x50 minut c) 2x45 minut d) 3x45 minut 4) W piłce nożnej wyróżniamy dwa rodzaje kolorów kartek za przewinienia. Jakie to są kolory ? a) Różowa b) Żółta c) Czarna d) Czerwona e) Biała 5) Czy linia końcowa w bramce przechodzi w linię bramkową? a) Tak b) Nie 6) Ile narożników do wykonania rzutu rożnego jest na boisku do piłki nożnej? a) 6 b) 2 c) 8 d) 4 7) Z ilu metrów wykonywany jest rzut karny w piłce nożnej? a) 20 b) 13 c) 9 d) 11 8) Czy trener może dokonać dowolną ilość zmian i kiedy chce? a) Tak b) Nie 9) Czy bramkarz może złapać piłkę? a) Nie może wcale łapać piłki b) W polu karnym przeciwnika c) Tak,tylko w polu karnym d) Tylko w polu bramkowym 10) Przerwa po pierwszej połowie gry wynosi: a) 5 b) 10 c) 20 d) 15