Készítsen feladatokat gyorsan, egyszerűen
1) 1 kg banán 230 Ft. Mennyibe kerül 4 kg banán? a) 820 Ft b) 920 Ft c) 460 Ft d) 1000 Ft 2) Egy teherautó 2 óra alatt 150 km-t tesz meg. Mekkora utat tesz meg 3 óra alatt, ha egyenletesen halad? a) 450 km b) 155 km c) 210 km d) 225 km 3) 2 kg alma 360 Ft. Mennyit kapunk vissza egy ezresből, ha 5 kg-ot veszünk? a) 100 Ft b) 150 Ft c) 70 Ft d) 200 Ft 4) 3 liter tej 810 Ft. Mennyibe kerül 2 liter? a) 500 Ft b) 807 Ft c) 540 Ft d) 270 Ft 5) 2 m szalag 80 Ft. Mennyibe kerül 3,5 m? a) 160 Ft b) 120 Ft c) 150 Ft d) 140 Ft 6) 2,5 óra alatt 275km -t tettünk meg. Milyen messze jutnánk ,ha ugyanilyen sebesség mellett 4 órát uraznánk! a) 440km b) 400km c) 55km d) 165km

Téma

Beállítások

Ranglista

Kapcsoló sablon