- El infinitivo, - The infinitive (basic verbal form, no subject, - El gerundio, - The gerund (present participle), - El modo indicativo, - The indicative mood, - El modo subjuntivo, - The subjunctive mood, - El tiempo presente, - The present tense, - El tiempo pasado, - The past tense, - El futuro simple, - The simple future tense, - El futuro próximo (ir + a + infinitivo), - The near future (going to + verb), - El pretérito indefinido (hablé, comí, viví), - The preterite (simple past)(hablé, comí, viví), - El pretérito imperfecto (hablaba, comía, vivía), - The imperfect tense ((hablaba, comía, vivía), - El pretérito perfecto compuesto (he hablado, he comido, he vivido), - The present perfect tense ((he hablado, he comido, he vivido), - Los signos de puntuación, - Punctuation marks, - Los signos ortográficos, - Orthographic signs, - La tilde, - Accent mark, - La coma, - Comma, - El punto, - Period, - Los signos de interrogación, - Question marks, - Los signos de exclamación, - Exclamation marks, La diéresis, The diaeresis, La letra ñ (eñe)- La virgulilla (~), - The letter ñ (eñe), symbol above N
0%
Gramatica
Ортақ пайдалану
Ортақ пайдалану
Khuss
бойынша
Мазмұнды өңдеу
Сақта
Ұнату
Басып шығару
Ендіру
Қосымша
Тағайындаулар
Көшбасшылар тақтасы
Қосымша көрсету
Азырайтып көрсету
Бұл көшбасшылар тақтасы қазір жеке. Оны жалпыға ортақ ету үшін
Бөлісу
түймесін басыңыз.
Бұл көшбасшылар тақтасын ресурс иесі өшірген.
Бұл көшбасшылар тақтасы өшірілген, себебі сіздің мүмкіндіктеріңіз мазмұн иесінің мүмкіндіктерінен өзгеше.
Параметрлерді қайтарыңыз
Флэш-карталар
— ашық үлгі. Ол көшбасшылар тақтасы үшін ұпайлар тудырмайды.
Жүйеге кіру қажет
Визуалды стиль
Қаріптер
Жазылым қажет
Опциялар
Үлгіні ауыстыру
Барлығын көрсету
Нәтижелерді ашу
Сілтемені көшіру
QR коды
Өшіру
Өңдеуді жалғастыру:
?