Rzut karny w grze 11 osobowej wykonywany jest z odległości ? - 11 m, Czas gry jednej połowy meczu piłki noznej wynosi? - 45 min, Wymiary boiska do piłki nożnej zgodne z wymogami FIFA ? - 105x68 m, Minimalna odległość zawodnika stojącego w "murze" w czasie rzutu wolnego? - 9,15 m, Jedyny zawodnik, któremu przepisy zezwalają na chwyt piłki rękoma to ? - Bramkarz, Faul zawodnika bedacego w ataku w polu karnym drużyny broniącej powoduje? - Rzut karny, Wybicie piłki przez obrońcę po za linie końcową własnej druzyny powoduje? - Rzut rożny, Konsekwencją rzutu wolnego poza polem karnym jest ? - Rzut wolny, Po zakończeniu regulaminowego czasu gry następuje 10 minutowa przerwa, a następnie dogrywka. Jak długo trwa? - 30 min, Najczęściej strzelającym zawodnikim na bramke przeciwnika jest? - Napastnik,