You can learn how ____ cook the foods you love. ____ choose the ____ and time of yourclass and the dish you want to prepare. We will send one of our chef-instructors to your home. The ____ of one cooking lesson is £95. ____ the class, we will send you a shopping list so that you can get all the necessary products for the dish.

Egzamin Ósmoklasisty Czytanie 2

Motyw

Opcje

Ranking

Zmień szablon

Materiały interaktywne

Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: ?