kocham, bułka, pizza, kupować, Ania ma 14zł kupiła jabko za 3zł ale 4szt.Ile Ani zostało pienędzy? - zadanie tekstowe,

Obecnie ulepszamy Anagram. Pomóż nam, przedstawiając swoją opinię.

Tabela rankingowa

Motyw

Opcje

Zmień szablon

Materiały interaktywne

Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: ?