1) Ilu zawodników jednej drużyny może przebywać jednocześnie na boisku w trakcie meczu? / Скільки гравців однієї команди можуть одночасно перебувати на полі протягом матчу?  a) 6 b) 7 c) 5 d) 12 2) Na jakiej wysokości zawieszony jest kosz? / На якій висоті підвішена корзина? a) 3,05 m b) 4,00 m c) 2,60 m d) 3,50 m 3) Zawodnik biegnie kozłując piłkę. Zatrzymuje się i trzyma piłkę w dłoniach. Następnie znowu zaczyna kozłować. Sędzia przerywa grę , ponieważ zawodnik popełnił błąd /Гравець біжить, ведення м'яча.Він зупиняється і тримає м'яч у руках. Потім він знову починає дриблювати. Суддя зупиняє гру, оскільки гравець припустився п   a) kroków / кроків b) podwójnego kozłowania ("podwójna") / подвійного ведення («подвійний») c) noszonej piłki / м'яч, який ви несете d) nie było błędu - sędzia się pomylił /  помилки не було - помилився арбітр 4) Jaką wartość punktową ma celny rzut oddawany zza linii rzutów wolnych, podyktowany za faul? /Яка оцінка вдалого кидка з-за лінії штрафного кидка за фол?  a) 3 b) 2 c) 1 d) zależy za jaki ful został podyktowany / залежить від того, який аншлаг був продиктований 5) Ile trwa mecz koszykówki w Europie ? / Скільки триває баскетбольна гра в Європі? a) 4 x 10 minut / хв b) 2 x 20 minut / хв c) 4 x 12 minut / хв d) 3 x 15 minut / хв 6) Po ilu przewinieniach osobistych zawodnik musi opuścić boisko w ligach europejskich? / Після скількох особистих порушень гравець повинен покинути поле в європейських лігах? a) 3 b) 6 c) 7 d) 5 7) Czy jeżeli zawodnik z piłką nadepnie na linię końcową lub boczną boiska to popełnia błąd? / Якщо гравець з м'ячем ступає на кінцеву або бічну лінію, чи це порушення? a) zależy od koloru linii na boisku / залежить від кольору ліній на ігровому майданчику b) nie / ні c) tak / так d) zależy na której połowie boiska / залежить на якій половині поля 8) Ile zawodnicy jednej drużyny mają czasu na rozegranie akcji w ataku? / Скільки гравців однієї команди встигають зіграти атакуючу дію? a) 8 sekund / секунд b) 30 sekund / секунд c) 14 sekund / секунд d) 24 sekundy / секунди 9) Ile zawodnicy będący w ataku mają czasu na przeniesienie piłki na pole ataku? a) 8 sekund / секунд  b) 24 sekundy / секунди c) 14 sekund / секунд d) 5 sekund / секунд 10) Czy jeżeli piłka wpadnie do kosza od dołu to sędzia zaliczy rzut jako celny? / Якщо м’яч потрапить у корзину знизу, чи зарахує суддя удар як удар? a) tak i to za 4 pkt / так, і це за 4 бали b) nie / ні c) zależy , która drużyna rzucała / залежить, яка команда кидала d) tak / так