1) Jak inaczej nazywany jest unihokej? a) gloorball b) floorball c) woornall d) kloorball 2) Któremu państwu przypisuje się utworzenie gry w unihokeja? a) Norwegii b) Finlandii c) Szwecji d) Danii 3) Ilu sędziów prowadzi mecz unihokeja? a) 4 b) 3 c) 2 d) 1 4) Ilu zawodników jednej drużyny znajduje się na boisku? a) 5 b) 6 c) 7 d) 10 5) Czy dozwolone jest oddanie strzału na bramkę nogą? a) tak b) nie c) tak, ale tylko raz 6) Czas gry w unihokeja wynosi: a) 3x 20min b) 3x 15min c) 2x 30min d) 2x 20min 7) Przerwa pomiędzy tercjami wynosi: a) 5min b) 15min c) 3min d) 10min 8) Dogrywka w unihokeju trwa: a) 2x 5min b) 3x 3min c) 10min d) 2x10min 9) Wymiary boiska do unihokeja to: a) 10m x 20m b) 20m x 30m c) 20m x 40m d) 20m x 35m 10) Skrót Polskiego Związku Unihokeja to: a) PZU b) PZUnihokeja c) IFF d) PU 11) Zawodnik nie może uderzać kija przeciwnika. a) prawda b) fałsz 12) Bramkarz nie może wybiegać z pola bramkowego. a) prawda b) fałsz 13) Bramkarz po złapaniu piłeczki może przerzucić ją poza połowę boiska. a) prawda b) fałsz 14) Nie można rzucać kija, gdy piłka zmierza w kierunku bramki. a) prawda b) fałsz 15) Czy dozwolone jest zamachnięcie kija powyżej linii bioder? a) nie b) tak, jeśli w pobliżu nie ma żadnego innego zawodnika i nie występuje ryzyko kontuzji 16) Czym zakończony jest kij do unihokeja? a) uchwytem b) olendą c) blendą d) klendą 17) W którym roku został założony PZUnihokeja? a) 1996 r. b) 1995 r. c) 1997 r. d) 1998 r.