1) Ki hagyta ki a tizenegyest az Atleticoból a 2016-os BL döntőben? a) Saúl b) Koke c) Juanfran d) Thomas 2) A 2012-13-as Bajnokok Ligája döntőt Bayern nyerte a Dortmund ellen [2:1]. De kinek a gólja döntötte el a mérkőzést a 89. percben? a) Mario Mandzuki b) Arjen Robben c) Frank Ribéry d) Thomas Müller 3) Ki az Angol válogatott örökös gólkirálya 53 góllal? a) Bobby Charlton b) Michael Owen c) Alan Shearer d) Wayne Rooney 4) Ki szerezte a 2006-os VB döntőn az Olaszok egyenlítő gólját a 19. percben? a) Luca Toni b) Alessandro Del Piero c) Marco Materazzi d) Fabio Cannavaro 5) Kit állítottak ki a Juventusból a 2017-es BL döntőn? a) Juan Cuadrado b) Alex Sandro c) Miralem Pjanic d) Andrea Barzagli 6) Ki szerezte a Barcelona első gólját a 2015-ös BL döntőn? a) Lionel Messi b) Neymar c) Ivan Rakitic d) Luis Suarez 7) 2006-ban hosszú idő után egy védő nyerte el az Aranylabdát, de pontosan ki is? a) Fabio Cannavaro b) Roberto Carlos c) Marco Materazzi d) John Terry 8) Kinek a góljával nyerte meg a 2014-es VB döntőt Németország? a) Mesut Özil b) Thomas Müller c) Miroslav Klose d) Mario Götze 9) Ki hagyta ki a Franciák büntetőjét a 2006-os VB döntőn? a) Sylvian Wiltord b) David Trezeguet c) Eric Abidal d) Willy Sagnol 10) Ki lett a legtöbbször második helyezett az Aranylabda szavazáson? a) Lionel Messi b) Cristiano Ronaldo c) Franz Beckenbauer d) Michael Platini 11) Ki rúgta a Spanyolok egyetlen, győzelmet jelentő gólját a 2008-as EB döntőn? a) David Silva b) Fernando Tores c) Iniesta d) David Villa 12) Ki nyerte el legtöbbször a Premier League Aranycipőjét? a) Alan Shearer b) Wayne Rooney c) Thierry Henry d) Sergio Agüero 13) Ki szerezte a Barcelona győztes gólját a 2006-os BL döntőn? a) Samuel Eto'o b) Henrik Larsson c) Ronaldinho d) Juliano Belletti 14) A Chelsea - Bayern 2011-12-es Bajnokok Ligája döntőt végül a Chelsea nyerte büntetőkkel 1:1 után. De ki szerezte a Chelsea egyenlítő gólját a 88. percben? a) Frank Lampard b) Didier Drogba c) David Luiz d) Juan Mata 15) Ki lett a 2010-es VB legjobb kapusa? a) Iker Casillas b) Edwin van der Sar c) Manuel Neuer d) Júlio Cesar