1) How much are the boots? a) They are ninety-three dollars. b) They are eighty-three dollars. c) It's eighty-three dollars. 2) How much is the bread? a) It's thirty-four dollars. b) It's forty-three dollars. c) It's thirty-three dollars. 3) How much are the eggs? a) They are twenty dollars. b) It's twenty-six dollars. c) They are twenty-six dollars. 4) How much is the jacket? a) They are fifty-nine dollars. b) It's fifty-nine dollars. c) It's fifty-eight dollars. 5) How much is the lettuce? a) It's twenty dollars. b) It's eleven dollars. c) It's twelve dollars. 6) How much are the trainers? a) They are fourty-one dollars. b) They are forty-one dollars. c) They are forty dollars. 7) How much are the trousers? a) They are ninety-nine dollars. b) Its' ninety-eight dollars. c) They are ninety-eight dollars.

Price - asking and answering

Leaderboard

Visual style

Options

Switch template

Continue editing: ?