1) Kdo vyhrál turnaj US Masters v golfu v roce 1997 a zároveň je jeho nejmladším vítězem? a) Alex Čejka b) Tiger Woods c) Nick Faldo 2) Jaký je český ekvivalent pro slovo volejbal? a) vybíjená b) pobíjená c) odbíjená 3) Kareem Abdul-Jabbar je známá sportovní ikona, kterého sportu? a) basketbalu b) fotbalu c) hokeje 4) Disciplína je známá složitými úkony, které provádějí koně na pokyn jezdce, o jakou disciplínu se jedná? a) dostihy b) krasojízda c) drezura 5) Vyhrála Česká republika na LOH 2016 (konala se v Riu) zlatou medaili? a) ano, vyhrála 1 medaili b) ano, vyhrála 3 medaile c) ne, nevyhrála žádnou medaili 6) Tato golfová hůl se používá k doklepávání golfového míčku do jamky, jak se jí říká? a) putter b) mutter c) jutter 7) Který sport si představíš, když se řekne deska, grip či trucky? a) žebříky a hady b) skateboarding c) závody na motorkách 8) Jaké číslo nosí na dresu známý český hokejista Jaromír Jágr? a) 6 b) 68 c) 86 9) V jakém období bylo poprvé slyšet o fotbale? a) v období starověku b) v období pravěku c) v období středověku 10) Jak se říká v České republice orientálním tancům? a) street dance b) břišní tance c) salsa 11) Jaké písmeno budeš ještě potřebovat pro svůj rébus? a) Ň b) E c) Č