Иран - Техеран, Кина - Пекинг, Јапан - Токио, Индонезија - Џакарта, Јужна Кореја - Сеул, Турска - Анкара, Сирија - Дамаск, Авганистан - Кабул, Саудијска Арабија - Ријад, Непал - Катманду, Северна Кореја - Пјонгјанг, Индија - Њу Делхи,

Табела

Визуелни стил

Поставке

Промени шаблон

Врати аутоматски сачувано: ?