Milk (1 gallon): $3.50, Eggs (dozen): $2.00, Bread (loaf): $2.50, Apples (per pound): $1.50, Bananas (per pound): $0.60, Chicken (per pound): $3.99, Ground beef (per pound): $4.50, Rice (1 pound): $1.00, Pasta (1 pound): $1.50, Cereal (box): $3.50, Butter (1 pound): $3.00, Yogurt (6-pack): $4.00, Cheese (8 ounces): $3.50, Tomatoes (per pound): $1.99, Potatoes (per pound): $0.99, Carrots (per pound): $0.80, Onions (per pound): $0.79, Lettuce (per head): $1.50, Orange juice (64 ounces): $3.99, Watermelon (whole): $5.00.
0%
prices
Подели
Подели
Подели
аутор
Languages2
Уреди садржај
Одштампај
Угради
Више
Задатке
Табела
Насумичне карте
је отворени шаблон. Он не генерише резултате за табелу рангирања.
Пријава је обавезна
Визуелни стил
Фонтове
Потребна је претплата
Поставке
Промени шаблон
Прикажи све
Више формата ће се појавити током играња активности.
Отворени резултати
Копирај везу
QР кôд
Избриши
Врати аутоматски сачувано:
?