Iba - I/he/she/you (usted) was/were going, Ibas - you were going, Iban - they were going, Íbamos - we were going, Era - I/he/she/you (usted) was/were, Eras - you were, Éramos - we were, Eran - they were, Veía - I/he/she/you (usted) saw, Veías - you saw, Veían - They saw, Veíamos - we saw, -ar ending conjugation (regular) - (-aba,-abas,-aba,-ábamos,-abais,-aban), -er/-ir ending conjugation (regular) - (-ía,-ías,-ía,-íamos,-ías,-ían),
0%
Imperfecto
Подели
Подели
Подели
аутор
Orrbeharav1
Уреди садржај
Одштампај
Угради
Више
Задатке
Табела
Флеш картице
је отворени шаблон. Он не генерише резултате за табелу рангирања.
Пријава је обавезна
Визуелни стил
Фонтове
Потребна је претплата
Поставке
Промени шаблон
Прикажи све
Више формата ће се појавити током играња активности.
Отворени резултати
Копирај везу
QР кôд
Избриши
Врати аутоматски сачувано:
?