Milk (1 gallon): $3.50, Eggs (dozen): $2.00, Bread (loaf): $2.50, Apples (per pound): $1.50, Bananas (per pound): $0.60, Chicken (per pound): $3.99, Ground beef (per pound): $4.50, Rice (1 pound): $1.00, Pasta (1 pound): $1.50, Cereal (box): $3.50, Butter (1 pound): $3.00, Yogurt (6-pack): $4.00, Cheese (8 ounces): $3.50, Tomatoes (per pound): $1.99, Potatoes (per pound): $0.99, Carrots (per pound): $0.80, Onions (per pound): $0.79, Lettuce (per head): $1.50, Orange juice (64 ounces): $3.99, Watermelon (whole): $5.00.

ลีดเดอร์บอร์ด

ไพ่แบบสุ่ม เป็นแม่แบบแบบเปิดที่ไม่ได้สร้างคะแนนสำหรับลีดเดอร์บอร์ด

สไตล์ภาพ

ตัวเลือก

สลับแม่แบบ

คืนค่าการบันทึกอัตโนมัติ: ใช่ไหม