To Be - Izan/egon., I am - Ni naiz/ nago., You are (one) - Zu zara/zaude., He is - Mutila da/dago., She is - Neska da/dago., It is - Animalia/ gauza da /dago., We are - Gu gara/gaude., You are(Plural) - Zuek zarete/zaudete., They are - Haiek dira/ daude., This is..... - Hau da....., That is....... - Hori da......, Hauek dira...... - These are......, Horko horiek dira.... - Those are......., I was - Ni nintzen/ nengoen, You were (one) - Zu zinen/ zeunden, He was - Mutila zen/zegoen, She was - Neska zen/ zegoen, It was - Animalia/gauza zen/ zegoen, We were - Gu ginen/ geunden, You were(plural) - Zuek zinaten/zeundeten, They were - Haiek ziren/zeuden.,
0%
GRAMMAR
Paylaş
Paylaş
Paylaş
Aunanue
tarafından
İçeriği Düzenle
Yazdır
Yerleştir
Daha fazla
Ödevler
Skor Tablosu
Daha fazla göster
Daha az göster
Bu lider panosu şu anda gizlidir. Herkese açmak için
Paylaş
'a tıklayın.
Bu lider panosu kaynak sahibi tarafından devre dışı bırakıldı.
Seçenekleriniz kaynak sahibinden farklı olduğu için bu lider panosu devre dışı bırakıldı.
Seçenekleri Eski Haline Döndür
Eşleştir
açık uçlu bir şablondur. Bir lider panosu için skor oluşturmaz.
Giriş gereklidir
Görsel stil
Yazı tipleri
Abonelik gerekli
Seçenekler
Şablonu değiştir
Tümünü göster
Siz etkinliği oynarken daha fazla format görüntülenir.
Sonuçları aç
Bağlantıyı kopyala
QR kodu
Sil
Otomatik olarak kaydedilen geri yüklensin mi:
?