Infinitive: take, eat, meet, wake, write, make, think, see, ride, say, V2: took, ate, met, woke, wrote, made, thought, saw, rode, said, V3: taken, eaten, met., woken, written, made., thought., seen, ridden, said., translation: брать, есть, встречать, просыпаться, писать, делать (что-то руками), думать, видеть, ездить (верхом), говорить,
0%
Irregular Verbs prt.2
Sdílet
Sdílet
Sdílet
podle
Deka6622
Upravit obsah
Tisk
Vložit
Více
Přiřazení
Výsledková tabule/Žebříček
Zobrazit více
Zobrazit méně
Tento žebříček je v současné době soukromý. Klikněte na
Share
chcete-li jej zveřejnit.
Tuto výsledkovou tabuli vypnul majitel zdroje.
Tento žebříček je zakázán, protože vaše možnosti jsou jiné než možnosti vlastníka zdroje.
Možnosti vrácení
Třídění skupin
je otevřená šablona. Negeneruje skóre pro žebříček.
Vyžaduje se přihlášení.
Vizuální styl
Fonty
Je vyžadováno předplatné
Možnosti
Přepnout šablonu
Zobrazit vše
Při přehrávání aktivity se zobrazí další formáty.
Otevřené výsledky
Kopírovat odkaz
QR kód
Odstranit
Obnovit automatické uložení:
?