1) Чи входить футбол до програми Олімпійських ігор? a) так b) ні 2) Розмір футбольного поля? a) Завдовжки 90—120 метрів і завширшки 45—90 метрів. b) Завдовжки 80—110 метрів і завширшки 45—90 метрів. c) завдовжки 100—140 метрів і завширшки 45—90 метрів. 3) Скільки таймів має гра футбол? a) По 45 хвилин із 15-хвилинною перервою b) По 40 хвилин із 15-хвилинною перервою c) По 45 хвилин із 10-хвилинною перервою d) По 40 хвилин із 10-хвилинною перервою 4) Що таке пенальті? a) Вид штрафного удару у футболі, що пробивається з відстані 12 ярдів b) Вид бокового удару у футболі, що пробивається з відстані 12 ярдів c) Вкидання м'яча є одним із способів відновлення гри. d) Ситуація, коли м'яч цілком перетнув лінію воріт, 5) Асоціація, яка була заснована згідно з законами Швейцарії. a) ФІФА b) ФІБА c) ФІСА d) УЄФА 6) Найважливішим футбольним змаганням є Чемпіонат світу з футболу, який розігрується під егідою ФІФА кожних a) 4 роки b) 2 роки c) 3 роки d) 1 рік 7) Офіційно першим футбольним матчем в Україні зараз вважається матч у a) Львові 14 липня 1894 b) Одесі 12 вересня 1854 c) Харкові 23 червня 1883 d) Чернігові 14 травня 1895 8) Футбол прийшов в Україну у a) 1880 — 90-их роках b) 1870 — 80-их роках c) 1883 — 90-их роках d) 1879 — 90-их роках 9) Уславлений тренер, метр українського футболу? a) Олег Блохін b) Андрій Ярмоленко c) Андрій Шевченко d) Сергій Ребров 10) Склад футбольної команди? a) Не більше ніж з 11 гравців b) Не більше ніж з 12 гравців c) Не більше ніж з 14 гравців d) Не більше ніж з 13 гравців 11) Максимальна кількість замін? a) Від 3 до 7 b) Від 2 до 6 c) Від 3 до 4 12) Найкращій футболіст світу за останні 25 років a) Ліонель Мессі b) Криштіану Роналду c) Зінедін Зідан d) Роналдо