4 вафли струват 4 лева и 28 стотинки. колко струва една вафла?, Вяра купила 3 банана за 2 лева и 52 стотинки. Колко лева е един банан?, 5 еднакви по големина ябълки тежат 925 грама. Колко тежи 1 ябълка?, Ангел уловил 6 еднакви риби, които тежат 976 грама. Намери теглото на 1 рибка., Ако един бонбон тежи 6грама, колко бонбона има в пакет, тежащ 228 грама?, За една седмица един гълъб изяжда 448 грама храна. По колко грама изяжда на ден?.

математика деление колело

Classifica

Stile di visualizzazione

Opzioni

Cambia modello

Ripristinare il titolo salvato automaticamente: ?