Milk (1 gallon): $3.50, Eggs (dozen): $2.00, Bread (loaf): $2.50, Apples (per pound): $1.50, Bananas (per pound): $0.60, Chicken (per pound): $3.99, Ground beef (per pound): $4.50, Rice (1 pound): $1.00, Pasta (1 pound): $1.50, Cereal (box): $3.50, Butter (1 pound): $3.00, Yogurt (6-pack): $4.00, Cheese (8 ounces): $3.50, Tomatoes (per pound): $1.99, Potatoes (per pound): $0.99, Carrots (per pound): $0.80, Onions (per pound): $0.79, Lettuce (per head): $1.50, Orange juice (64 ounces): $3.99, Watermelon (whole): $5.00.
0%
prices
Kongsikan
Kongsikan
Kongsikan
oleh
Languages2
Edit Kandungan
Cetakan
Benamkan
Lebih lagi
Tugasan
Papan mata
Kad rawak
ialah templat terbuka. Ia tidak menjana skor untuk papan mata.
Log masuk diperlukan
Gaya visual
Fon
Langganan diperlukan
Pilihan
Tukar templat
Paparkan semua
Lebih banyak format akan muncul semasa anda memainkan aktiviti.
Buka keputusan
Salin pautan
Kod QR
Padam
Pulihkan autosimpan:
?