Prawda - to kupimy w litrach: mleko, olej, benzynę, sok, płyn do płukania, miód, ocet, oranżada, płyn do płukania zębów, płyn do mycia podłóg, farbę do ściany, syrop z bzu, woda mineralna, perfumy, pianka do włosów, szampony, żwirek dla kota, Fałsz - tego nie kupujemy w litrach: ser, jajka, mąkę, dżem, proszek do prania, chleb, piasek do piaskownicy, sól, deserek Monte,

Motyw

Opcje

Ranking

Zmień szablon

Materiały interaktywne

Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: ?