1) Ile punktów przyznaje się za prawidłowy rzut do kosza? a) 2 b) 1 c) 3 d) 0,5 2) Ile czasu trwa mecz w Korfball według międzynarodowych przepisów? a) 3 x 20 min z przerwą 10 min b) 4 x 10 min  z przerwą 5 min c) 2 x 30 min z przerwą 15 min d) 2 x 15 z przerwą 5 min 3) Jaki jest wymiar boiska parkietowego w Korfball? a) 20 x 40 metrów b) 20 x 30 metrów c) 40 x 30 metrów d) 20 x 15 metrów 4) Z ilu osób składa się drużyna grająca w Korfball? a) 6 (3 mężczyzn, 3 kobiety) b) 8 ( 4 mężczyzn, 4 kobiety) c) 12 ( 6 mężczyzn, 6 kobiet) d) 10 (5 mężczyzn, 5 kobiet) 5) Kiedy następuje zmiana stref? a) Co jeden kosz b) Co 4 kosze c) po przerwie w meczu d) Co 2 kosze 6) Poprawne ustawienie zawodników 1 drużyny przed rozpoczęciem meczu to? a) Cztery pary ustawione po jednej stronie boiska b) dwie pary w strefie ataku i dwie pary w strefie obrony c) Cztery pary ustawione pod koszem d) jedna para w strefie ataku i 3 pary w strefie obrony 7) Jakie rozwiązanie stosuje się w przypadku remisu po dwóch połowach meczu ? a) Doliczenie czasu 2 min b) Dodatkowa runda 10 min c) Do 2 punktowej przewagi d) Dogrywka do golden-gola