1) Z Ilu zawodników składa się zespół przebywający na boisku w piłce nożnej? a) 8 b) 9 c) 10 d) 11 2) Z ilu metrów wykonuje się rzut karny w piłce nożnej? a) 8 b) 9 c) 10 d) 11 3) Ile zmian może obecnie dokonywać trener w czasie meczu piłki nożnej? a) 3 b) 4 c) 5 4) FIFA to Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej a) TAK b) NIE 5) Czas trwania jednej połowy w piłce nożnej to? a) 35 minut b) 40 minut c) 45 minut d) 50 minut 6) Ile trwa przerwa między połowami w piłce nożnej? a) 5 minut b) 10 minut c) 15 minut 7) Ile trwa dogrywka w piłce nożnej? a) 2x 5 minut  b) 2x 10 minut  c) 2x 15 minut 8) Podczas dotknięcia zawodnika ręką, sędzia dyktuje. a) Rzut wolny bezpośredni b) Rzut wolny pośredni 9) Czy stałe fragmenty gry w piłce nożnej to: rzut z autu, rzut z rogu, rzut od bramki, rzut karny,rzuty wolne a) TAK b) NIE 10) Z ilu metrów wznawia grę bramkarz po wyjściu piłki za linię końcową boiska? a) 3 metrów b) 4 metrów c) 5 metrów