1) Ile trwa mecz piłki nożnej? a) 60min b) 45min c) 90min d) 30min 2) Z ilu metrów wykonywany jest rzut karny? a) 20m b) 11m c) 16m d) 15m 3) Ilu zawodników występuje w jednej drużynie na boisku? a) 10 b) 9 c) 12 d) 11 4) Czy sędzia może przedłużyć czas trwania pierwszej połowy? a) tak b) nie 5) Ile trwa dogrywka w piłce nożnej? a) 2x10min b) 2x15min c) 2x5min d) 2x20min 6) Czy odbicie piłki barkiem jest dozwolone? a) tak b) nie 7) Czy bramkarz może dotknąć piłkę ręką poza swoim polem karnym? a) tak b) nie 8) Co oznacza czerwona kartka? a) ostrzeżenie zawodnika b) pochwała zawodnika c) wykluczenie zawodnika z gry 9) Czy zawodnik może być na spalonym na swojej połowie boiska? a) tak b) nie 10) Czy rzut rożny jest stałym fragmentem gry? a) tak b) nie 11) Czy sędzia może pokazać żółtą kartkę za niesportowe zachowanie? a) tak b) nie 12) Czy z rzutu wolnego bezpośredniego można zdobyć gola? a) tak b) nie 13) Ilu jest sędziów na boisku? a) 1 b) 2 c) 3 d) 4 14) Zza jakiej linii wykonuje się wrzut z autu? a) linii bramkowej b) linii końcowej c) linii bocznej 15) Czy bramkarz może zdobyć gola? a) tak b) nie