1) Jakie wymiary ma boisko do siatkówki? a) 25x25m b) 7x18m c) 9X18m d) 9x19m 2) Ile zawodników znajduję się na boisku podczas gry? a) 6 b) 7 c) 10 d) 12 3) Spotkanie meczu kończy się po ilu wygranych setach? a) 3 b) 4 c) 5 d) 6 4) Ile maksymalnie odbić piłki może wykonać drużyna? a) 2 b) 3 c) 1 d) 4 5) Czy jeden zawodnik może odbić piłkę dwa razy pod rząd? a) Tak b) Nie c) Zależy od sytuacji 6) Który z poniższych wyników daję wygraną drużynie podczas meczu? a) 24-25 b) 14-15 c) 25-27 d) 24-26 7) Do ilu rozgrywany jest 5 set? a) 13 b) 25 c) 10 d) 15 8) Czy piłka w czasie gry może dotknąć siatki? a) Tak b) Nie c) Zależy od sytuacji 9) Czy zawodnik podczas gry może wpadać lub dotykać siatki? a) Tak b) Nie c) Zależy od sytuacji 10) Czy piłka podczas gry może być odbita każdą częścią ciała? a) Tak b) Nie c) Nie wiem