Μπαίνουν στο γήπεδο οι____ποδοσφαιριστές μαζί με τους____διαιτητές. Ο διαιτητής κάνει ____ και το παιχνίδι ξεκινάει με ____ στο κέντρο του γηπέδου. Η χρονική διάρκεια του αγώνα είναι ____. Ανάμεσα στα δύο ημίχρονα υπάρχει διακοπή ____. Έγινε ένα σκληρό φάουλ και ο διαιτητής έδωσε ____ κάρτα στον ποδοσφαιριστή.Μετά από ένα σουτ μέσα στην περιοχή η μπάλα χτύπησε στο χέρι του αμυνόμενου παίκτη και ο διαιτητή σφύριξε ____. Ο ____ έπεσε σωστά και απέκρουσε το πέναλτι.Μετά την απόκρουση η μπάλα έφυγε ____. Οι ομάδες έκαναν ____ παικτών και η κίτρινη ομάδα έβαλε ένα γκολ. Το παιχνίδι τελείωσε με 1-0 ενώ το πρώτο ημίχρονο τελείωσε ____ 0-0. Η ομάδα που κέρδισε πήρε τους βαθμούς της ____ και ανέβηκε στην ____ του πρωταθλήματος.