Milk (1 gallon): $3.50, Eggs (dozen): $2.00, Bread (loaf): $2.50, Apples (per pound): $1.50, Bananas (per pound): $0.60, Chicken (per pound): $3.99, Ground beef (per pound): $4.50, Rice (1 pound): $1.00, Pasta (1 pound): $1.50, Cereal (box): $3.50, Butter (1 pound): $3.00, Yogurt (6-pack): $4.00, Cheese (8 ounces): $3.50, Tomatoes (per pound): $1.99, Potatoes (per pound): $0.99, Carrots (per pound): $0.80, Onions (per pound): $0.79, Lettuce (per head): $1.50, Orange juice (64 ounces): $3.99, Watermelon (whole): $5.00.
0%
prices
Поділитися
Поділитися
Поділитися
автор:
Languages2
Редагувати вміст
Друкувати
Вбудувати
Більше
Завдання
Список переможців
Випадкові карти
— відкритий шаблон. Тут не генеруються бали для списку переможців.
Вхід обов’язковий
Візуальний стиль
Шрифти
Потрібна підписка
Параметри
Обрати інший шаблон
Показати всі
Під час відтворення вправи відображатиметься більше форматів.
Відкриті результати
Копіювати посилання
QR-код
Видалити
Відновити автоматично збережене:
?