Hamjamiyat

Year 11

Obuna talab etiladi

10 000+ natijalari 'y11'

Pasado Imperfecto
Pasado Imperfecto Oʻyinni qidirish
tomonidan
Sinonimos de Personalidad
Sinonimos de Personalidad Oʻyinni qidirish
tomonidan
(2) to prefer (preferir)
(2) to prefer (preferir) Tenglashtirish
tomonidan
Lista de verbos regulares
Lista de verbos regulares Gʻildirakni aylantirish
tomonidan
Elements
Elements Tenglashtirish
tomonidan
Let's Learn: Choice chart
Let's Learn: Choice chart Gʻildirakni aylantirish
tomonidan
Heat Transfer
Heat Transfer Guruh saralash
tomonidan
(f) Professions
(f) Professions Etiketli diagramma
tomonidan
Historia_pasado imperfecto1
Historia_pasado imperfecto1 Gapni bajarish
tomonidan
Mis vacaciones pasadas 1
Mis vacaciones pasadas 1 Gʻildirakni aylantirish
tomonidan
(1) Comparisons
(1) Comparisons Tenglashtirish
tomonidan
(a) I am missing (me hace falta
(a) I am missing (me hace falta Tenglashtirish
tomonidan
(3) to choose (elegir)
(3) to choose (elegir) Tenglashtirish
tomonidan
(6) Going to - ir + a + infinitive
(6) Going to - ir + a + infinitive Tenglashtirish
tomonidan
(c) to go (IR)
(c) to go (IR) Tenglashtirish
tomonidan
(c) Reflexive verbs mixed
(c) Reflexive verbs mixed Tenglashtirish
tomonidan
Las vacaciones pasadas Y11
Las vacaciones pasadas Y11 Gʻildirakni aylantirish
tomonidan
(h) Future to have (tener)
(h) Future to have (tener) Tenglashtirish
tomonidan
(4) Clothes
(4) Clothes Etiketli diagramma
tomonidan
Pasado simple_open the box (verbos regulares)
Pasado simple_open the box (verbos regulares) Oʻyinni qidirish
tomonidan
(3) to read (leer)
(3) to read (leer) Tenglashtirish
tomonidan
(a) Mixed Verbs - Past Simple
(a) Mixed Verbs - Past Simple Tenglashtirish
tomonidan
(2) People and Family
(2) People and Family Tenglashtirish
tomonidan
(2) To have just done something (acabar de)
(2) To have just done something (acabar de) Whack-a-mole
tomonidan
(e) Future to do/make (hacer)
(e) Future to do/make (hacer) Tenglashtirish
tomonidan
(d) Profesiones - label
(d) Profesiones - label Oʻyinni qidirish
tomonidan
(b) I am missing (me hace falta)
(b) I am missing (me hace falta) Tenglashtirish
tomonidan
(2) to want (querer)
(2) to want (querer) Tenglashtirish
tomonidan
(c) Bedroom objects
(c) Bedroom objects Tenglashtirish
tomonidan
(1) Exclamations
(1) Exclamations Whack-a-mole
tomonidan
Pasado simple (traduccion)
Pasado simple (traduccion) Oynani ochish
tomonidan
(7) Conditional to come (venir)
(7) Conditional to come (venir) Tenglashtirish
tomonidan
(12) I would like to (gustaría)
(12) I would like to (gustaría) Tenglashtirish
tomonidan
(9) Going to do (Ir + infinitive) questions
(9) Going to do (Ir + infinitive) questions Tenglashtirish
tomonidan
(8) Going to do (IR + infinitive)
(8) Going to do (IR + infinitive) Tenglashtirish
tomonidan
(g) Bedroom objects
(g) Bedroom objects Tenglashtirish
tomonidan
(2) to make/do (hacer)
(2) to make/do (hacer) Tenglashtirish
tomonidan
 (c) to talk (hablar)
(c) to talk (hablar) Tenglashtirish
tomonidan
(a) to be (ser)
(a) to be (ser) Tenglashtirish
tomonidan
Las peliculas (random wheel facil)
Las peliculas (random wheel facil) Gʻildirakni aylantirish
tomonidan
(2) Conditional beber (to drink)
(2) Conditional beber (to drink) Tenglashtirish
tomonidan
(4) Conditional hablar (to talk/speak)
(4) Conditional hablar (to talk/speak) Tenglashtirish
tomonidan
(10) Conditional to live (vivir)
(10) Conditional to live (vivir) Tenglashtirish
tomonidan
(1) to ask for (pedir)
(1) to ask for (pedir) Tenglashtirish
tomonidan
(1) to be used to (soler)
(1) to be used to (soler) Tenglashtirish
tomonidan
(2) Free time
(2) Free time Tenglashtirish
tomonidan
(a) Reflexive verbs infinitives
(a) Reflexive verbs infinitives Tenglashtirish
tomonidan
(1) People and Family
(1) People and Family Tenglashtirish
tomonidan
(d) Direct Object Pronouns
(d) Direct Object Pronouns Tenglashtirish
tomonidan
Las comparaciones. Peliculas
Las comparaciones. Peliculas Anagramma
tomonidan
Pasado simple (yo&tú)
Pasado simple (yo&tú) Viktorina
tomonidan
Pasado (verbos irregulares_tú&yo)
Pasado (verbos irregulares_tú&yo) Viktorina
tomonidan
(5) to die (morir)
(5) to die (morir) Tenglashtirish
tomonidan
Tahrirlashni davom ettirish: ?