1) Mecz piłki nożnej dzieli się na..... a) Kwarty b) Sety c) Tercje d) Połowy 2) Ilu zawodników z jednej drużyny rozpoczyna mecz na boisku? a) 7 b) 11 c) 5 d) 6 3) Rzut karny wykonuje się z... a) 11 metrów b) Z rogu boiska c) Ze środka boiska d) 7 metrów 4) Skąd rozpoczyna się grę po stracie bramki? a) Od bramkarza b) Z linii końcowej c) Z pola karnego d) ze środka boiska 5) Oficjalny czas gry w piłkę nożną wynosi? a) 2x 30 minut b) 4x10 minut c) 2x45 minut d) 3x20 minut 6) Czy bramkarz może strzelić gola drużynie przeciwnej? a) Tak ale tylko ze swojego pola karnego b) Nie c) Tak d) Tak ale tylko z rzutu karnego 7) Czy bramkarz może dotykać piłki ręką? a) Tak, na całym boisku b) Tylko przy obronie rzutu karnego c) Tak ale tylko w swoim polu karnym d) Nie może 8) Skąd wykonuje się rzut rożny. a) Z rogu boiska b) Ze środka boiska c) Z linii bocznej d) Z 11 metrów od bramki 9) Zawodnik, który otrzymał czerwoną kartkę musi... a) Zejść z boiska na 2 minuty b) Zejść z boiska na 5 minut c) Zostaje na boisku i gra dalej d) Zejść z boiska do końca meczu 10) W jaki sposób wykonuje się rzut z autu? a) Podanie piłki nogą b) Oburącz zza głowy c) Jednorącz d) W dowolny sposób