1) Скільки коштує печиво? a) 25 грн b) 30 грн c) 33 грн 2) Яка вага самокату? a) 13 кг b) 14 кг c) 15 кг 3) Яка вартість всієї покупки? a) 45 грн b) 530 грн c) 57 грн 4) Якою буде решта після покупки? a) 27 грн b) 73 грн c) 100 грн

Домашнє завдання. 2 клас.

Lyderių lentelė

Vizualinis stilius

Parinktys

Pakeisti šabloną

Atkurti automatiškai įrašytą: ?